Excalibur City

Uplynulé akce

Silvestr v muzeu Terra Technica 31 Neděle
Pro 2023
Silvestr v muzeu Terra Technica

Již podruhé jsme letos uspořádali silvestrovskou párty v našem muzeu Terra Technica a bylo to opět velkolepé. Nechyběla živá hudba, výborné jídlo, tombola, ohňostroj a vše ostatní, co k silvestru patří. Všichni zúčastnění se skvěle bavili a prý už se těší, že i letos přivítají nový rok společně s námi.

Pokračovat ve čtení
Santa Claus 24 Neděle
Pro 2023
Santa Claus

Santa Claus v Merlinově dětském světě rozdávál dárky všem! Jako každý rok k nám i letos zavítal Santa Claus se svými pomocníky a dovezli spoustu dárků pro všechny malé i velké. Navštívit jste je mohli o adventních víkendech v Merlinově dětském světě a vybrat si tak svůj první vánoční dárek. Každý se mohl se Santou také vyfotit a pošeptat mu, co by si přál najít pod vánočním stromečkem.

Pokračovat ve čtení
Bubbleshow 21 Sobota
Říj 2023
Bubbleshow

A takto vypadala naše bubbleshow. Bylo to skvělé! Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit opět brzy!

Pokračovat ve čtení
Slavnostní otevření Retro Total Shopu 21 Čtvrtek
Zář 2023
Slavnostní otevření Retro Total Shopu

Ve čtvrtek 21.9. jsme slavnostně otevřeli nový Retro Total Shop ve Freeport Fashion Outlet. Eventu se zúčastnili novináři i významné osobnosti z České republiky i Rakouska. A bylo to velkolepé…. Nechyběl kouzelník, skvělá hudba, výborné jídlo a spoustu další zábavy. V Retro Total si přijdou na své všichni milovníci retra. Okouzlí vás široká nabídka suvenýrů, oblečení, obuvi, módních doplňků, nábytku, plechových cedulek, hrnků, LP desek, jukeboxů, retro kuchyňských spotřebičů a mnoho dalšího. Zažijte kouzlo minulých let a navštivte nás. S námi objevíte svět včerejška, který je nyní živější, než kdy předtím.

Pokračovat ve čtení
1. VÝROČÍ MERLINOVY FARMY 03 Sobota
Čvn 2023
1. VÝROČÍ MERLINOVY FARMY

V sobotu 3.6. proběhly v Merlin´s Farm oslavy 1. výročí farmičky. Připraven byl bohatý program: - kolo štěstí - malování na obličej - jízdy na koních - skákací hrad - hry pro děti a mnoho dalšího Po celou dobu rozdával kouzelník Merlin na farmě sladkosti a nechybělo ani nečekané překvapení, kterým bylo narození malého kachňátka indického běžce. Další sourozenci budou v nejbližší době následovat...

Pokračovat ve čtení
Czech National Spirits Competiton 2022 13 Neděle
Lis 2022
Czech National Spirits Competiton 2022

V prostorech muzea Terra Technica v Excalibur City se tento víkend konala degustace k prestižní soutěži „Czech National Spirits Competiton“, jejíž cílem je hodnotit a prezentovat registrované výrobce destilátů a likérů z České republiky a Slovenské republiky. Ochutnávaly se jak pálenky, tak také whisky a likéry. Vzorky hodnotilo celkem 15 degustátorů a slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 3.12.2022 v Praze. Jsme moc zvědaví, které lihoviny se umístí na stupních vítězů. O průběhu degustace se podrobněji dočtete zde:http://martinkrupicka.cz/2022/11/cnsc-2022-jak-probihalo-hodnoceni-vzorku/

Pokračovat ve čtení
Rum & Cigars Dictador Event 21 Pátek
Říj 2022
Rum & Cigars Dictador Event

Večer ve znamení výborných rumů a doutníků, takový byl Rum & Cigars Dictador Event v Excalibur City. S historií značky a jednotlivými degustovanými rumy seznámil hosty Tomáš Chudomel – brand manager značky Dictador, která není jen výrobcem rumů, ale v jejich nabídce nechybí ani giny a káva. Ochutnávané vzorky: - Dictador 12 - Platinum - Parrafo Fino 2008, 46% - Dictador 20 - Aurum - Rima AO 2001, 44% A z doutníků bylo na výběr: - Dictador J. Nelson Gordito 1/20 - Dictador Pavo Real Grand Robusto 1/20 Po celý večer se hosté těšili výborné náladě, která byla umocněna prostory stylového American diner baru, v jehož prostorech degustace probíhala. Nechybělo ani drobné občerstvení na stolech a výtečné jídlo formou rautu, které připravil tým gastro profesionálů Excalibur City. Rumy Dictador se pravidelně umisťují mezi nejlepšími destiláty své kategorie, jednalo se tedy bezpochyby o neopakovatelný rumový zážitek.

Pokračovat ve čtení
Rumový večer v Excalibur City 25 Pátek
Bře 2022
Rumový večer v Excalibur City

V pátek 25.3. jsme v muzeu Terra Technica přivítali milovníky rumu, kteří mohli na této vydařené akci ochutnat 8 jedinečných vzorků s odlišným chuťovým charakterem od Fenix Drinks. Ochutnávané vzorky: - The Duppy Share Aged - Don Q 7 letý - Duppy White - Ron Cristobal Nina - Ron Sostenible - La Forza - Ron Colon - Paranubes Večerem provázel Sámer Selbak a degustování proložil poutavým výkladem, který zahrnoval nejen historii, ale také popis výroby a spoustu dalších zajímavostí. Jednalo se rozhodně o neopakovatelný zážitek pro všechny rumové „všeználky“ i laiky. Již teď plánujeme spoustu dalších eventů, nenechte si to ujít a sledujte náš kalendář akcí.

Pokračovat ve čtení
Copyright 2020 - 2024 Excaliburcity. Všechna práva vyhrazena. Cookies
Designed by: Jiří Brda | Created by: Reklalink s.r.o.