Nákupní a zábavní centrum Excalibur City Hatě - free shop, dětský svět

Nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu!

Vážení řidiči autobusů a zástupci cestovních kanceláří,

děkujeme, že jste si vybrali s vašimi cestujícími – jako zastávku na vaší cestě – Excalibur City. Jako poděkování, že jste do našich obchodů a restaurací přivedli vaše cestující a pro zpříjemnění pobytu v našem nákupním a zábavním centru, vás odměníme dvěma poukázkami v celkové hodnotě 10 EUR. Poukázku v hodnotě 5 EUR můžete uplatnit na nákup v prodejně Excalibur Free Shop Hrad a poukázku v hodnotě 5 EUR můžete uplatnit ke konzumaci v restauraci U Kulatého stolu.

Poukázky nelze proměnit na hotovost. Uplatnění poukázky není vázáno na osobu. Poukázku lze uplatnit pouze v den vystavení.

Podmínkou vydání poukázek je, že jste dopravili do Excalibur City alespoň 40 návštěvníků, vysadili je z autobusu a informovali je o možnostech nákupu v Excalibur City.

Poukázky si vyzvedněte ve Free Shopu Hrad u pultu s cedulkou „Infopoint Bus“, kde předložíte doklad, že vezete cestující a učiníte prohlášení o splnění uvedených podmínek. Za jeden zájezd (1 autobus) je odměna poskytována buď jednomu i druhému řidiči autobusu, nebo jednomu řidiči a jednomu vedoucímu zájezdu.

Tento veřejný příslib platí do odvolání, odvolání příslibu bude učiněno svěšením z webové stránky.

tourconcept, s.r.o.

IČO 27129071, se sídlem Haštalská 1072/6, Praha 110 00

zast. Rogerem Seunigem, jednatelem