Nákupní a zábavní centrum Excalibur City Hatě - free shop, dětský svět

Nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu!

 
Obchodní dům dm drogerie je zaměřena na maloobchodní prodej drogistického a doplňkového sortimentu v samoobslužných prodejnách. V České republice má více než 200 prodejen.

VNaleznete zde široký sortiment výrobků péče o tělo a pleť, dekorativní kosmetiku, výrobky pro péči o vlasy, kosmetiku pro muže, biopotraviny a přírodní kosmetiku. Maminky ocení možnost výběru z bohatého sortimentu péče o dítě a dětské výživy, samozřejmostí je krmivo pro domácí mazlíčky. Možnost zpracování fotografií, široká nabídka fotodárků.

Zákazníci v prodejnách dm naleznou i velký výběr vysoce kvalitních produktů vlastní značky alana, alverde, babylove, Balea, Balea men, Balea Professional, Das gesunde Plus, Dein Bestes, Denk mit, Dontodent, ebelin, FASCÍNO, Jessa, Paradies, Princezna Kouzelná víla, Profissimo, s-he stylezone, S-quitofree, Sanft&Sicher, SauBär, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, Sundance, které jsou k dostání za příznivé ceny.

dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus.

V rámci dm active beauty světa výhod sbírá zákazník body za nákup (20 Kč = 1 bod). Za body si může vybrat z pestré nabídky výhod, např. slevové knížky, slevy na nevšední zážitky, wellness víkendy v hotelu, na vstupné do aquaparku, na péči o vlasy a pleť nebo na návštevu kondičního a výživového poradce!

dm babybonus je určen pro nastávající maminky a rodiče s dětmi do tří let. Během členství v programu jsou zákazníkovi pravidelně zasílány slevové knížky s atraktivními slevovými kupóny, tématické informační brožury pro rodiče se zajímavými informacemi o vývoji děťátka a malá narozeninová překvapení. Více informací u personálu prodejny nebo na webových stránkách dm drogerie.